ανθρώπινες σχέσεις

Κρίσιμα θέματα της γυναικείας προσωπικότητας

έρωτας,φιλία,αγάπη...όλα ζουν εδώ

Κρίσιμα θέματα της γυναικείας προσωπικότητας

Δημοσίευσηαπό Eksipnos Vlakas » Πέμ Απρ 13, 2006 3:01 pm

Το καπάκι της τουαλέτας

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλες οι γυναίκες ζητούν να σηκώνω το καπάκι της τουαλέτας. Αφού μόνο αυτές το χρησιμοποιούν, γιατί δεν το σηκώνουν οι ίδιες;

Μπορεί κάποιος/α να με διαφωτίσει;
Ο αυθορμητισμός είναι απαράδεκτος σε εποχές που μπορείς να λες και να γράφεις ότι θέλεις αρκεί να συμφωνούν με το γενικά αποδεκτό.
Eksipnos Vlakas
junior member

Δημοσίευσηαπό Eksipnos Vlakas » Παρ Ιουν 02, 2006 12:39 pm

Εγωπάθεια

Ήρθες όταν δεν σε περίμενα πια!
Όταν σκέφτηκες πως ήταν καιρός να ξαναβρείς τον γυναικείο σου ρόλο και να ζητήσεις μια αγκαλιά. Ασφάλεια. Όχι ότι όλο αυτό το διάστημα δεν σου την παρείχα, δεν το παραδεχόσουν, προσπαθώντας να τρυπώσεις στα μυστικά μιας αντρικής εικόνας. Όλα για πάρτυ σου και πάντα έτσι;
Μείνε με την εγωπάθεια σου κι εγώ θα πάω εκεί που με έστειλες. Να είσαι σίγουρη ότι θα περνάω πολύ καλύτερα απ' ότι μαζί σου!

Μην ξεχνάς ότι τον σκύλο σου τον έχω περιμαζέψει σπίτι μου από τότε που τον πέταξες στον δρόμο.
Ο αυθορμητισμός είναι απαράδεκτος σε εποχές που μπορείς να λες και να γράφεις ότι θέλεις αρκεί να συμφωνούν με το γενικά αποδεκτό.
Eksipnos Vlakas
junior member

Δημοσίευσηαπό Eksipnos Vlakas » Σάβ Ιουν 03, 2006 10:57 am

Οι 8 φάσεις της γυναικείας σεξουαλικότητας.

1η φάση. Επιθετική: Τόρα, τόρα, τόρα.

2η φάση. Τοπογραφική: Εδώ, εδώ.

3η φάση. Συναισθηματική: Ααααχχχχ!

4η φάση. Θρησκευτική: Θεέ μου!

5η φάση. Πεσιμιστική: Πεθαίνωωωω!

6η φάση. Δολοφονική: Αν χύσεις τώρα σε σκότωσα!

7η φάση. Φιλοσοφική: Τελειώνωωωωωω!

8η φάση. Κοινωνική: Καληνύκτα.
Eksipnos Vlakas
junior member

Δημοσίευσηαπό Eksipnos Vlakas » Τετ Ιουν 07, 2006 10:59 am

Ο οργασμός

ʼλλες είναι κλειτοριδικές, άλλες κολπικές, άλλες και τα δύο άλλες ανοργασμικές. Τελικά έχουν κατορθώσει να κάνουν μια βασική ανθρώπινη ανάγκη επιστήμη. Σε λίγο θα εφεύρουν και παραλαγές για το χέσιμο.
Εφόσον όλα είναι μέσα στο μυαλό τους, τι το ψάχνουν; Όταν είναι καλά φτειαγμένες δεν προλαβαίνουμε καν να τους τον ακουμπήσουμε!

Χρήσιμες συμβουλές

Κυρίες μου. Αν δεν την βρίσκετε με τον δικό σας μην του τα πρήζετε του ανθρώπου με το σημείο G και τις Κάμα Σούτρα. Όταν το κάνετε μαζί του ονειρευτείτε ότι είστε με τον Μπραντ Πιτ. Μην ανησυχείτε δεν θα σας παρεξηγήσει. Κι εκείνος την Πηνελόπη Κρουζ φαντασιώνεται.
Eksipnos Vlakas
junior member

Re: Κρίσιμα θέματα της γυναικείας προσωπικότητας

Δημοσίευσηαπό danai » Τετ Ιουν 07, 2006 4:27 pm

Eksipnos Vlakas έγραψε:Το καπάκι της τουαλέτας

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλες οι γυναίκες ζητούν να σηκώνω το καπάκι της τουαλέτας. Αφού μόνο αυτές το χρησιμοποιούν, γιατί δεν το σηκώνουν οι ίδιες;

Ένα λεπτό γιατί μπερδεύτηκα!
Το καπάκι μας τη δίνει συνήθως γιατί είναι ανοιχτό! Μου εξηγείς λίγο τι είπες γιατί μπερδεύτηκα;;;

(Τουλάχιστον, εμένα τα ανοιχτά καπάκια μου τη δίνουν!)
DARE TO BE DIFFERENT
Άβαταρ μέλους
danai
full member

Δημοσίευσηαπό Eksipnos Vlakas » Πέμ Ιουν 08, 2006 10:53 am

Προφανώς μπερδεύετε την λειτουργία του καπακίου με την λειτουργία του κυκλώματος στο φως της τουαλέτας. Όταν το κύκλωμα είναι ανοικτό η λάμπα είναι κλειστή ενώ όταν το κύκλωμα κλείνει η λάμπα είναι ανοικτή. Το αντίθετο ακριβώς συμβαίνει με το καπάκι.

Αν πάντως συμβαίνει όντως αυτό που λέτε, προφανώς είστε η μόνη γυναίκα στον κόσμο που το κάνει. Είσαστε όντως γυναίκα;
Eksipnos Vlakas
junior member

Re: Κρίσιμα θέματα της γυναικείας προσωπικότητας

Δημοσίευσηαπό Antonio » Κυρ Ιουν 11, 2006 6:24 pm

Eksipnos Vlakas έγραψε:Το καπάκι της τουαλέτας

Νομιζω,Οτι Πρεπει Να Το Σηκωσεις Το Καπακι Εσυ Ο Ιδιος,Λογω Ευγενειας,Δεν Εχουν και Αδικο....
Antonio
full member

Δημοσίευσηαπό VULGARRRRRDOG » Τρί Ιουν 13, 2006 12:52 pm

κάτσε κάτω από το καπάκι μη σε κάψει ο ήλιος μον αμούρ.
Σουγλάκο ζεις, για πάντα παλαιστής.
Άβαταρ μέλους
VULGARRRRRDOG
super member

Δημοσίευσηαπό Antonio » Τρί Ιουν 13, 2006 6:53 pm

VULGARRRRRDOG έγραψε:κάτσε κάτω από το καπάκι μη σε κάψει ο ήλιος μον αμούρ.

Ναι να Κατσει Αλλα Για Να Χωρεσει Πρεπει Να Ειναι νανος...
Antonio
full member

Επιστροφή στο ανθρώπινες σχέσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες